Woskowanie

MEGA PROMOCJA (Detailing wnętrza + gratis mycie nadwozia)

 !!! CENA !!! JEDYNE 599 ZŁ !!!

1.Pranie: Foteli , tylnej kanapy , zagłówków , podłokietników , boczków drzwi , podsufitki , podłogi , bagażnika , dywaników welurowych.
2.Czyszczenie wszystkich elementów z tworzyw sztucznych.
3.Neutralizacja zapachów ( Ozonowanie wnętrza ).
4.Mycie szyb.
5.Suszenie auta nagrzewnicami i wentylatorami
6.Zapach

Promocja dotyczy aut 5 osobowych . Przy większych autach cena ustalana na miejscu.

Jeżeli chcesz, żeby twoje auto lśniło na drodze, to z pewnością zainteresuje Cię woskowanie samochodu. Ten prosty zabieg może znacząco wpłynąć na to, jak twoje auto będzie prezentować się na drodze.

Dlaczego warto zainteresować się woskowaniem?

Wielu osobom woskowanie kojarzy się tylko z poprawą wyglądu samochodu. Natomiast odpowiednio dobrany wosk samochodowy pełni też funkcje ochronne. Dzięki niemu auto jest bardziej odporne np. na promieniowanie UV, czy też sól drogową.

Oprócz tego wosk tworzy warstwę, która chroni lakier przed zabrudzeniem. Wosk może posiadać również właściwości hydrofobowe, dzięki czemu woda jest odpychana z lakieru. To z kolei ułatwia utrzymanie samochodu w czystości.

Tak naprawdę w woskowaniu kluczową rolę odgrywa odpowiednie dobranie preparatu. W naszym serwisie używamy m.in. wosku collinite 476s, który cechuje się świetnymi parametrami.

Woskowanie czy ceramiczna ochrona lakieru?

Zastanawiasz się, czy wybrać np. twardy wosk, czy też ceramiczną ochronę lakieru? Wszystko zależy tak naprawdę od tego, czego oczekujesz. Inwestując w ceramiczną ochronę, musisz zapłacić więcej, jednak taki zabieg starcza na dłuższy okres. W przypadku wosku zabieg musisz powtarzać co kilka miesięcy, jednak koszt jednorazowej wizyty w naszym salonie jest mniejszy.

Teoretycznie możliwe jest również woskowanie samochodu samodzielnie, jednak robiąc to w niepoprawny sposób, nie uzyskasz tak dobrego efektu. Dlatego też, jeżeli zależy Ci na jak najlepszym wyglądzie auta, to zapraszamy do naszego salonu. Tutaj specjaliści pomogą Ci również pomóc wybrać usługi, które lepiej sprawdzą się w twojej sytuacji.

Woskowanie

Cena:

Zadzwoń i omów szczegóły
576 154 158

Ostatnie realizacje