Impregnacja dachów Cabrio

MEGA PROMOCJA (Detailing wnętrza + gratis mycie nadwozia)

 !!! CENA !!! JEDYNE 599 ZŁ !!!

1.Pranie: Foteli , tylnej kanapy , zagłówków , podłokietników , boczków drzwi , podsufitki , podłogi , bagażnika , dywaników welurowych.
2.Czyszczenie wszystkich elementów z tworzyw sztucznych.
3.Neutralizacja zapachów ( Ozonowanie wnętrza ).
4.Mycie szyb.
5.Suszenie auta nagrzewnicami i wentylatorami
6.Zapach

Promocja dotyczy aut 5 osobowych . Przy większych autach cena ustalana na miejscu.

Kabriolety to nie są samochody szczególnie popularne w Polsce. Jednak jeżeli jesteś dumnym posiadaczem Cabrio, to wtedy warto zadbać o odpowiednią konserwację dachu.

Dlaczego impregnacja dachów Cabrio jest tak istotna?

Wiele osób kupuje cabrio, żeby ich samochód wyróżniał się na ulicy. Bez wątpienia z łatwością uzyskać taki efekt. Jednocześnie, jeżeli chcesz zrobić na wszystkich jeszcze lepsze wrażenie, to niezbędna jest impregnacja.

Powód jest bardzo prosty — dzięki niej łatwiejsze będzie utrzymanie dachu Cabrio w czystości. Impregnacja zabezpiecza dach przed niekorzystnym działaniem wilgoci, słońca, dzięki czemu dłużej zachowuje on nieskazitelny wygląd.

Impregnacja ma również właściwości hydrofobowe — dzięki temu woda z niej lepiej spływa. Ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku cabrio z miękkim dachem, który jest bardziej wrażliwy na deszcz. Odpowiednia impregnacja w takim aucie ma kluczowe znaczenie.

Wiele osób może rozważać zakupienie impregnatów w sklepie i samodzielne zabezpieczenie samochodu. Warto jednak zauważyć, że odpowiednia impregnacja dachu cabrio jest niezbędna, żeby uzyskać pożądany efekt. Dlatego, jeżeli zależy Ci na tym, żeby uzyskać jak najlepsze efekty z impregnacji dachu cabrio, to skontaktuj się z nami.

Impregnacja dachów Cabrio

Impregnacja dachów Cabrio

Cena: od 300 zł

Zadzwoń i omów szczegóły
576 154 158

Ostatnie realizacje