Pranie tapicerki samochodowej

MEGA PROMOCJA (Detailing wnętrza + gratis mycie nadwozia)

 !!! CENA !!! JEDYNE 599 ZŁ !!!

1.Pranie: Foteli , tylnej kanapy , zagłówków , podłokietników , boczków drzwi , podsufitki , podłogi , bagażnika , dywaników welurowych.
2.Czyszczenie wszystkich elementów z tworzyw sztucznych.
3.Neutralizacja zapachów ( Ozonowanie wnętrza ).
4.Mycie szyb.
5.Suszenie auta nagrzewnicami i wentylatorami
6.Zapach

Promocja dotyczy aut 5 osobowych . Przy większych autach cena ustalana na miejscu.

Wielu kierowców dba o to, żeby ich auto świetnie się prezentowało z zewnątrz. Jednak na komfort jazdy znacznie większy wpływ ma zadbane wnętrze. Dlatego, jeżeli chcesz, żeby twój samochód dobrze wyglądał w środku, to koniecznie zapoznaj się z naszymi usługami z zakresu prania tapicerki.

Jak przebiega pranie tapicerki samochodowej

Profesjonalne pranie tapicerki to proces wieloetapowy. Pierwszym etapem jest oczywiście sprzątanie samochodu. Na tym etapie kluczowe jest użycie odpowiednich preparatów oraz narzędzi, które nie zniszczą tapicerki, lecz faktycznie ją wyczyszczą. Dlatego też dobrze jest skorzystać z usług doświadczonych specjalistów, którzy dobiorą odpowiednie środki do twojego samochodu.

Drugim etapem jest zabezpieczenie tapicerki. Odpowiednia impregnacja powierzchni zabezpieczy ją przed zabrudzeniami, dzięki czemu odświeżony wygląd zostanie zachowany na dłużej. Impregnacja ma właściwości hydrofobowe, dzięki którym np. wylany sok, czy też wodę łatwiej będzie usunąć.

Na koniec możliwe jest nałożenie dodatkowych preparatów pielęgnacyjnych, dzięki którym tapicerka będzie wyglądać jeszcze lepiej. To z kolei sprawi, że twój samochód w środku będzie wyglądał niemalże jak nowy.

Pranie tapicerki samochodowej cennik

To ile kosztuje pranie tapicerki samochodowej, zależy przede wszystkim od zakresu usług. Decydując się tylko na sprzątanie samochodu, zapłacisz mniej, niż gdy chcesz skorzystać z dodatkowej impregnacji skóry, czy też preparatów pielęgnacyjnych. Jednocześnie, jeżeli zależy Ci przede wszystkim na tym, żeby twój samochód dobrze wyglądał, to warto rozszerzyć pranie tapicerki samochodowej o dodatkowe usługi.

Pranie tapicerki samochodowej

Cena:

Zadzwoń i omów szczegóły
576 154 158

Ostatnie realizacje