Korekta Lakieru

MEGA PROMOCJA (Detailing wnętrza + gratis mycie nadwozia)

 !!! CENA !!! JEDYNE 699 ZŁ !!!

1.Pranie: Foteli , tylnej kanapy , zagłówków , podłokietników , boczków drzwi , podsufitki , podłogi , bagażnika , dywaników welurowych.
2.Czyszczenie wszystkich elementów z tworzyw sztucznych.
3.Neutralizacja zapachów ( Ozonowanie wnętrza ).
4.Mycie szyb.
5.Suszenie auta nagrzewnicami i wentylatorami
6.Zapach

Promocja dotyczy aut 5 osobowych . Przy większych autach cena ustalana na miejscu.

Lakier w twoim samochodzie nie wygląda tak dobrze, jak kiedyś? Pojawiły się zmatowienia, hologramy, czy też przebarwienia? Jeżeli tak, to skorzystaj z korekty lakieru. Ten zabieg sprawi, że twój samochód będzie wyglądał znacznie lepiej.

Jakie efekty daje korekta lakieru?

Korekta lakieru to przede wszystkim zabieg, który ma na celu odświeżyć wizualnie twój samochód. W ostatnich latach zabiegi z zakresu kosmetyki aut są coraz popularniejsze — dla wielu kierowców znaczenie ma nie tylko, żeby samochód dobrze jeździł, ale również, żeby dobrze wyglądał.

Jednocześnie zabiegi korekty lakieru wpływają również na kondycję samochodu. Korekta lakieru, gdy przebarwienia i uszkodzenia jest tańsza i zapobiega postępowi defektów. Dlatego, jeżeli zauważasz, że twój samochód nie wygląda tak jak dawniej, to odwiedź nasz salon.

Dostosowujemy wykonywane zabiegi do stanu, w jakim znajduje się twój samochód. Wykorzystujemy m.in. glinkę do lakieru w celu usunięcia prostszych skaz, jednak w swoim arsenale posiadamy znacznie bardziej zaawansowane techniki, za pomocą których zajmiemy się poważniejszymi defektami.

Oprócz tego po skończonym zabiegu korekty lakieru zajmiemy się polerowaniem auta. Dzięki temu lakier nie tylko będzie pozbawiony defektów, ale samochód będzie wyglądał, jakby wyjechał z salonu.

Korekta Lakieru

Cena:

Zadzwoń i omów szczegóły
576 154 158

Ostatnie realizacje