Powłoki ochronne

MEGA PROMOCJA (Detailing wnętrza + gratis mycie nadwozia)

 !!! CENA !!! JEDYNE 699 ZŁ !!!

1.Pranie: Foteli , tylnej kanapy , zagłówków , podłokietników , boczków drzwi , podsufitki , podłogi , bagażnika , dywaników welurowych.
2.Czyszczenie wszystkich elementów z tworzyw sztucznych.
3.Neutralizacja zapachów ( Ozonowanie wnętrza ).
4.Mycie szyb.
5.Suszenie auta nagrzewnicami i wentylatorami
6.Zapach

Promocja dotyczy aut 5 osobowych . Przy większych autach cena ustalana na miejscu.

Zależy Ci na tym, żeby twoje auto wyglądało dobrze? Ceramiczna ochrona lakieru stanowi doskonałe zabezpieczenie samochodu, dzięki utrzymuje ono przez długi czas dobry wygląd.

Co daje ceramiczna ochrona lakieru?

Wiele osób może zastanawiać się, jakie są korzyści z ceramicznej ochrony lakieru. Korzyści z nałożenia warstwy ochronnej na lakier jest wiele. Przede wszystkim zapobiega ona oksydacji i korozji lakieru, dzięki temu auto nie tylko lepiej wygląda, ale też zachowuje dobry stan techniczny.

Odpowiednia powłoka ceramiczna jest hydrofobowa. Dzięki temu odpycha wodę i zanieczyszczenia, co ułatwia utrzymanie samochodu w czystości — brudzi się on znacznie wolniej, a mycie staje się łatwiejsze.

Dodatkowo zabezpieczenie lakieru daje mu większą odporność na środki chemiczne oraz promieniowanie UV, dzięki czemu lakier jest bardziej odporny na degradację.

No i oczywiście ceramiczna ochrona lakieru wpływa pozytywnie na wygląd samochodu — pozwala nadać dodatkową głębię koloru oraz połysk.

Dlaczego warto zaufać profesjonalistom?

Wiele osób chce tylko i wyłącznie nałożyć ceramiczną ochronę lakieru. Natomiast jeżeli chcesz osiągnąć najlepszy efekt, to konieczne jest ocenienie stanu lakieru. Nałożenie powłoki ceramicznej uwydatni bowiem różnego rodzaju mankamenty. Oznacza to, że jeżeli na twoim aucie będą jakieś rysy, to będą one bardziej widoczne. Dlatego też przed nałożeniem powłoki ochronnej konieczne jest usunięcie defektów z lakieru, zwłaszcza jeżeli mamy do czynienia z autem kilkuletnim.

Ponadto dobrze jest, żeby lakier był wypolerowany oraz odtłuszczony przed nałożeniem powłoki. Odwiedzając nasz salon, możesz mieć pewność, że zadbamy również o te kwestie, zanim zostanie nałożona powłoka ceramiczna. Warszawa jest miastem, w którym działamy dlatego, jeżeli szukasz usług w stolicy, to zapraszamy do kontaktu.

Dobrze nałożona powłoka ceramiczna będzie chronić wygląd twojego auta przez lata. Natomiast źle nałożona da odwrotny efekt. Dlatego też upewnij się, że wybierając firmę, która zajmie się nałożeniem powłoki ceramicznej, stawiasz na serwis, który ma doświadczenie w tej dziedzinie.

Powłoki ochronne

Cena:

Zadzwoń i omów szczegóły
576 154 158

Ostatnie realizacje