Przygotowanie auta do ślubu i sprzedaży

MEGA PROMOCJA (Detailing wnętrza + gratis mycie nadwozia)

 !!! CENA !!! JEDYNE 599 ZŁ !!!

1.Pranie: Foteli , tylnej kanapy , zagłówków , podłokietników , boczków drzwi , podsufitki , podłogi , bagażnika , dywaników welurowych.
2.Czyszczenie wszystkich elementów z tworzyw sztucznych.
3.Neutralizacja zapachów ( Ozonowanie wnętrza ).
4.Mycie szyb.
5.Suszenie auta nagrzewnicami i wentylatorami
6.Zapach

Promocja dotyczy aut 5 osobowych . Przy większych autach cena ustalana na miejscu.

Planujesz sprzedać swój samochód? A może chcesz zacząć wykorzystywać swój pojazd, żeby wozić pary młode do ślubu? W obu tych przypadkach konieczne jest odpowiednie przygotowanie auta.

Jak przygotować samochód do sprzedaży?

Wiele osób sprzedających samochód myśli, że największe znaczenie mają parametry techniczne samochodu. Należy jednak pamiętać o tym, że ludzie kupują przede wszystkim wzrokiem. Wykorzystują to m.in. firmy specjalizujące się w sprzedaży samochodów używanych. Dlatego chcąc więcej zarobić na sprzedaży, warto odpowiednio przygotować swoje auto od strony wizualnej i np. wypolerować samochód. Pieniądze włożone w usługi autodetailingowe pozwolą znacząco zwiększyć cenę, jaką otrzymasz za samochód.

Warto skupić się nie tylko na wyglądzie zewnętrznym, ale również wewnętrznym. Dobrze zainwestować w usługi z zakresu prania tapicerki, czyszczenia skóry, czy też kompleksowego sprzątania samochodu. Dzięki temu auto będzie prezentowało się nienagannie zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Ma to szczególnie duże znaczenie, jeżeli zainwestujesz np. w woskowanie i polerowanie samochodu. Dysproporcja pomiędzy wyglądem zewnętrznym a wewnętrznym wprawi klientów w konsternację, co może wpłynąć negatywnie na ich decyzje zakupowe.

Jak przygotować samochód do ślubu?

Przygotowanie samochodu do ślubu jest równie istotne, jak przygotowanie go do sprzedaży. W końcu para młoda z pewnością będzie chciała jechać w tym wyjątkowym dniu, w nienagannie wyglądającym aucie. Wygląd zewnętrzny pełni tu kluczową funkcję. Jeżeli na twoim samochodzie widoczne są jakieś rysy, defekty lakieru, to warto zainwestować wtedy w zabieg korekty lakieru, który pozwoli wszystkich skaz się pozbyć.

Oprócz tego warto zainwestować w woskowanie samochodu. Dzięki niemu zostanie wydobyta głębia z koloru, dzięki której samochód będzie wyglądał jeszcze lepiej.

Oczywiście wioząc parę młodą do ołtarza, wnętrze również musi wyglądać nieskazitelnie. Dlatego dobrze jest zainwestować w kompleksowe usługi sprzątania samochodu, w tym zabiegi prania tapicerki, czy też czyszczenia skóry.

Podsumowanie

Pomimo że lista zabiegów do wykonania wydaje się długa, to warto się nimi zainteresować. Często zadbane auto uda się sprzedać znacznie drożej, a zainwestowane pieniądze zwrócą się z nawiązką. Natomiast dobrze wyglądające auto do ślubu to podstawa, żeby pary wybrały twoją ofertę. Dlatego, jeżeli zamierzasz świadczyć takie usługi, to również zainwestuj w nienaganny wygląd swojego samochodu.

Przygotowanie auta do ślubu i sprzedaży

Cena:

Zadzwoń i omów szczegóły
576 154 158

Ostatnie realizacje