O firmie

MEGA PROMOCJA (Detailing wnętrza + gratis mycie nadwozia)

 !!! CENA !!! JEDYNE 599 ZŁ !!!

1.Pranie: Foteli , tylnej kanapy , zagłówków , podłokietników , boczków drzwi , podsufitki , podłogi , bagażnika , dywaników welurowych.
2.Czyszczenie wszystkich elementów z tworzyw sztucznych.
3.Neutralizacja zapachów ( Ozonowanie wnętrza ).
4.Mycie szyb.
5.Suszenie auta nagrzewnicami i wentylatorami
6.Zapach

Promocja dotyczy aut 5 osobowych . Przy większych autach cena ustalana na miejscu.

AUTO DETAILING PRAGA – Jest to firma zajmująca się pielęgnacją aut. Wykonujemy usługi z auto detailingu. Nasza praca jest najwyższym standardem, który zadowoli najbardziej wymagających klientów. Na pierwszym miejscu jest przede wszystkim jakość wykonywanych usług i zwrócenie uwagi na każdy najmniejszy szczegóły. W naszym studio zajmujemy się zaawansowaną kosmetyką samochodową, skierowaną do kierowców ceniących sobie najwyższy możliwy standard usług. Naszym celem jest przywrócenie Twojemu samochodowi blasku i wyglądu na jaki zasługuje oraz utrzymanie tego stanu jak najdłużej to możliwe. Auto Detailing jest czymś znacznie więcej niż myciem i sprzątaniem pojazdu. To przemyślany i precyzyjnie zaplanowany proces czynności zmierzających do pełnej regeneracji samochodu, a następnie utrzymania go w doskonałym stanie przez cały okres użytkowania. Detailing podnosi walory estetyczne i użytkowe auta, pielęgnuje i konserwuje jego elementy, przedłuża żywotność i zwiększa wartość rynkową pojazdu. Posiadamy ofertę skierowaną dla aut zarówno nowych jak i używanych. Celem każdej z tych usług jest perfekcyjne oczyszczenie i optymalne zabezpieczenie wszystkich elementów nadwozia wraz z wnętrzem auta oraz wydobycie głębi koloru i nadzwyczajnego połysku lakieru.


Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie
. Nie ważne, czy Twój samochód to obłędnie droga limuzyna, oldtimer czy rodzinny minivan, do wszystkich samochodów podchodzimy tak samo z największą dbałością i precyzją.

Auto detailing to też zoptymalizowany proces kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdu samochodowego lub jego elementów, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, w celu podniesienia walorów estetycznych i użytkowych pojazdu, a także przedłużenia jego żywotności.

Detailing wnętrza

Detailing wnętrza obejmuje czyszczenie, regenerację i konserwację przestrzeni pasażerskiej oraz bagażnika. Główne procesy dokonywane w procesie detailingu wnętrza polegają na czyszczeniu elementów tapicerskich, podsufitki, kokpitu, wszelkich elementów plastikowych i metalowych. Nacisk kładziony jest na odnowę najdrobniejszych szczegółów i przywrócenie stanu fabrycznego.

Detailing zewnętrzny

Detailing zewnętrzny obejmuje regenerację i konserwację powłoki lakierniczej, kół, szyb, elementów chromowanych. W przypadku regeneracji powłoki lakierniczej proces ten można podzielić na trzy etapy:

Oczyszczenie karoserii – prowadzi do usunięcia wszelkich obcych cząsteczek z powierzchni zewnętrznych poprzez użycie środków chemicznych, wody, płynów oczyszczających, glinki samochodowej.

Proces polerowania powłoki lakierniczej – może być dokonywany ręcznie lub maszynowo, przy użyciu maszyny polerskiej, padów i past polerskich. Polerowanie lakieru powoduje usunięcie rys z warstwy klaru, utlenień, wżerów pochodzenia organicznego i innych niedoskonałości lakieru.