Polerowanie Samochodów

MEGA PROMOCJA (Detailing wnętrza + gratis mycie nadwozia)

 !!! CENA !!! JEDYNE 599 ZŁ !!!

1.Pranie: Foteli , tylnej kanapy , zagłówków , podłokietników , boczków drzwi , podsufitki , podłogi , bagażnika , dywaników welurowych.
2.Czyszczenie wszystkich elementów z tworzyw sztucznych.
3.Neutralizacja zapachów ( Ozonowanie wnętrza ).
4.Mycie szyb.
5.Suszenie auta nagrzewnicami i wentylatorami
6.Zapach

Promocja dotyczy aut 5 osobowych . Przy większych autach cena ustalana na miejscu.

Chcesz, żeby twój samochód wyglądał jak nowy? Jeżeli tak, to koniecznie powinieneś przyjrzeć się naszym usługom z zakresu polerowania lakieru. Dzięki nim twój samochód zacznie wyglądać jak nowy. Zabieg polerowania pozwala usunąć z samochodu zarysowania, czy też zmatowienia.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług z zakresu polerki samochodowej?

Dzisiaj znajdziesz wiele preparatów i narzędzi do polerowania samochodu samodzielnie. Jednak o wiele lepiej jest skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która zajmuje się polerowaniem lakieru. Dzięki temu zyskasz pewność, że proces zostanie wykonany poprawnie.

Natomiast próba polerowania lakieru samodzielnie może zakończyć się niepowodzeniem. Zwłaszcza jeżeli nie posiadasz odpowiedniego doświadczenia i narzędzi. Efekt prawdopodobnie będzie znacząco odbiega od tego, co można osiągnąć przez polerkę samochodową, a popełnione błędy mogą doprowadzić nawet do uszkodzenia lakieru.

Dlatego chcąc uzyskać najlepszy efekt, skorzystaj z usług profesjonalnej firmy.

Przygotuj auto przed sprzedażą

Polerowanie samochodu to również zabieg, który warto wykonać, jeżeli zamierzasz sprzedać auto. Dobrze wyglądający samochód po prostu o wiele łatwiej sprzedać i można na nim znacznie więcej zarobić. Wiedzą o tym między innymi właściciele różnych komisów, którzy zawsze przygotowują oferowane samochody od strony wizualnej.

Dlatego, jeżeli planujesz sprzedać auto, to koniecznie zainteresuj się polerowaniem auta. Ten prosty zabieg nie kosztuje dużo, natomiast pomoże Ci znacznie podbić cenę auta.

Polerowanie Samochodów

Cena:

Zadzwoń i omów szczegóły
576 154 158

Ostatnie realizacje