Przyciemnianie szyb

MEGA PROMOCJA (Detailing wnętrza + gratis mycie nadwozia)

 !!! CENA !!! JEDYNE 599 ZŁ !!!

1.Pranie: Foteli , tylnej kanapy , zagłówków , podłokietników , boczków drzwi , podsufitki , podłogi , bagażnika , dywaników welurowych.
2.Czyszczenie wszystkich elementów z tworzyw sztucznych.
3.Neutralizacja zapachów ( Ozonowanie wnętrza ).
4.Mycie szyb.
5.Suszenie auta nagrzewnicami i wentylatorami
6.Zapach

Promocja dotyczy aut 5 osobowych . Przy większych autach cena ustalana na miejscu.

Chcesz, żeby twoje auto wyróżniało się na ulicy? Chcesz, żeby wyglądało bardziej prestiżowo? Jeżeli tak, to zainteresuj się przyciemnianiem szyb.

Wpływają one nie tylko na aspekt wizualny samochodu. Warto zainteresować się przyciemnianiem szyb również ze względu na kwestie praktyczne. Przyciemnione szyby chronią przed promieniowaniem UV, wpływają dzięki temu pozytywnie na zdrowie podróżujących osób. Oprócz tego przyciemnione szyby chronią tapicerkę przed wyblaknięciem.

Przyciemniane szyby wpływają również pozytywnie na bezpieczeństwo. Dzięki nałożeniu folii przyciemniającej szkło staje się bezodłamkowe, a dzięki temu podczas wypadku drobne odłamki okna nie będą zagrażać osobom znajdującym się wewnątrz.

Legalne przyciemnianie szyb

W internecie można dziś znaleźć różnego rodzaju folie do przyciemniania szyb, które można nakleić samodzielnie. Jednak nie warto z nich korzystać. Należy pamiętać o tym, że istnieją dokładne przepisy dotyczące tego, jak musi wyglądać przyciemnione okno w samochodzie. Dlatego, jeżeli nie chcesz płacić surowych kar, to skorzystaj z usług specjalistów, którzy przyciemniają szyby w sposób, który nie naruszy żadnych przepisów.

Oczywiście niewłaściwie nałożona folia też ma negatywny wpływ na bezpieczeństwo. Dlatego, jeżeli chcesz się cieszyć wszystkimi plusami z posiadania przyciemnionych szyb, to skontaktuj się z nami i odwiedź nasz warsztat.

Przyciemnianie szyb

Cena:

Zadzwoń i omów szczegóły
576 154 158

Ostatnie realizacje