Czyszczenie i renowacja skór

MEGA PROMOCJA (Detailing wnętrza + gratis mycie nadwozia)

 !!! CENA !!! JEDYNE 599 ZŁ !!!

1.Pranie: Foteli , tylnej kanapy , zagłówków , podłokietników , boczków drzwi , podsufitki , podłogi , bagażnika , dywaników welurowych.
2.Czyszczenie wszystkich elementów z tworzyw sztucznych.
3.Neutralizacja zapachów ( Ozonowanie wnętrza ).
4.Mycie szyb.
5.Suszenie auta nagrzewnicami i wentylatorami
6.Zapach

Promocja dotyczy aut 5 osobowych . Przy większych autach cena ustalana na miejscu.

Kupiłeś używany samochód, którego fotele nie wyglądają najlepiej? A może po prostu chcesz zadbać o wygląd swojego auta? Jeżeli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań jest twierdząca, to zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy z zakresu renowacji i czyszczenia skóry.

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Profesjonalne usługi z zakresu renowacji i czyszczenia skór mogą zdziałać dosłownie cuda. Przede wszystkim usuwamy różnego rodzaju defekty wizualne takie jak:

  • przebarwienia
  • Plamy
  • Ślady po długopisie, markerze, kosmetykach

Wykorzystujemy profesjonalne preparaty do czyszczenia skóry. Dzięki temu fotele po naszych usługach znów posiadają naturalny wygląd. Oprócz tego po wykonanych zabiegach możliwa jest impregnacja skóry, dzięki której wnętrze dłużej utrzyma świeżość. Oprócz tego nasze usługi obejmują również renowację, czyli m.in.:

  • usuwanie różnego rodzaju przetarć i zadrapań
  • Usuwanie pęknięć w tapicerce
  • Usuwanie różnego rodzaju dziur i przecięć

Jesteśmy w stanie przywrócić świetność nawet mocno zniszczonej skórze. Oprócz tego oferujemy również malowanie skóry. Dlatego, nawet jeśli po prostu chcesz odświeżyć wygląd swojego samochodu, to możesz skorzystać z usług naszej firmy.

Czy czyszczenie i renowacja skóry się opłaca?

Wnętrze auta zawsze można obić nową skórą, dlatego wiele osób zastanawia się, czy renowacja skóry się opłaca. Odpowiedź jest jak najbardziej twierdząca — jeżeli możliwe jest dokonanie zabiegów z zakresu renowacji skór, to wtedy jest to zabieg tańszy, niż wymiana skóry.

Dlatego, jeżeli chcesz przywrócić swojemu wnętrzu dawny blask, to zainteresuj się usługami naszej firmy. Renowacja skóry jest znacznie tańsza niż jej wymiana, natomiast wizualny efekt również jest powalający.

Czyszczenie i renowacja skór

Cena:

Zadzwoń i omów szczegóły
576 154 158

Ostatnie realizacje