Renowacja lakieru

MEGA PROMOCJA (Detailing wnętrza + gratis mycie nadwozia)

 !!! CENA !!! JEDYNE 599 ZŁ !!!

1.Pranie: Foteli , tylnej kanapy , zagłówków , podłokietników , boczków drzwi , podsufitki , podłogi , bagażnika , dywaników welurowych.
2.Czyszczenie wszystkich elementów z tworzyw sztucznych.
3.Neutralizacja zapachów ( Ozonowanie wnętrza ).
4.Mycie szyb.
5.Suszenie auta nagrzewnicami i wentylatorami
6.Zapach

Promocja dotyczy aut 5 osobowych . Przy większych autach cena ustalana na miejscu.

Twój samochód nie wygląda tak dobrze, jak kiedyś? Lakier zmienił odcień? Pojawiły się rysy? Jeżeli tak, to warto zainteresować się zabiegiem renowacji lakieru.

Co daje renowacja lakieru?

Niektóre osoby mylą renowację lakieru z polerowaniem. Prawda jest natomiast taka, że są to zupełnie inne zabiegi. Polerowanie lakieru da efekt, jeżeli samochód wygląda dobrze, nie ma ubytków, braków itp. Natomiast renowacja lakieru to zabieg, który pozwoli m.in. usunąć rysy.

Można to porównać do malowania ścian. Gdy ściana po prostu się ubrudziła, to wtedy wystarczy ją umyć, a jeżeli to nie da efektu, to należy pomalować pokój i wygląda on dobrze. Jednak jeżeli na ścianie są np. dziury po uchwytach na obrazy, inne ubytki to wtedy trzeba wykonać dodatkową pracę, żeby po malowaniu ściana wyglądała dobrze.

W przypadku samochodów najczęściej wraz z użytkowaniem pojawiają się rysy. W takich sytuacjach warto zainwestować w zabieg renowacji lakieru, w którego procesie następuje usuwanie rys z lakieru.

Różne rodzaje renowacji lakieru

Korzystając z usług profesjonalnego serwisu, możesz liczyć na kompleksową renowację lakieru dopasowaną do twoich potrzeb. Tak naprawdę zakres działalności zależy w dużej mierze od tego, w jakim stanie jest lakier twojego samochodu.

Zwykle zabieg renowacji lakieru skupia się na usuwaniu rys z lakieru. W naszym serwisie zajmujemy się usuwaniem zarówno płytkich, jak i głębszych zarysowań, których usunięcie domowymi sposobami jest praktycznie niemożliwe.

Oczywiście po tym, jak nasi specjaliści dokonają zabiegu usuwania rys, to następuje polerowanie lakieru. Dzięki temu po zabiegu renowacji auto wygląda niemalże jak nowe.

Renowacja lakieru

  • Tylko najlepsze preparaty
  • Szybka realizacja

Cena: od 200 zł

Zadzwoń i omów szczegóły
576 154 158

Ostatnie realizacje