Polerowanie lamp

MEGA PROMOCJA (Detailing wnętrza + gratis mycie nadwozia)

 !!! CENA !!! JEDYNE 699 ZŁ !!!

1.Pranie: Foteli , tylnej kanapy , zagłówków , podłokietników , boczków drzwi , podsufitki , podłogi , bagażnika , dywaników welurowych.
2.Czyszczenie wszystkich elementów z tworzyw sztucznych.
3.Neutralizacja zapachów ( Ozonowanie wnętrza ).
4.Mycie szyb.
5.Suszenie auta nagrzewnicami i wentylatorami
6.Zapach

Promocja dotyczy aut 5 osobowych . Przy większych autach cena ustalana na miejscu.

Czyste lampy w samochodzie są niezwykle istotne. Wpływają one nie tylko na wygląd samochodu, ale również na twoje bezpieczeństwo. Zmatowiałe lampy nie dają wystarczająco dużo światła, przez co kierowanie samochodem po zmroku, albo podczas trudnych warunków atmosferycznych nie jest w pełni bezpieczne.

Dlatego, jeżeli widzisz zmatowienia albo inne zmiany wyglądu w lampach to koniecznie odwiedź nasz serwis. Zastanawiasz się pewnie, dlaczego skorzystać z naszych usług, a nie zrobić to samemu. W końcu w sklepach znajdziesz wiele preparatów do czyszczenia lamp. A w internecie mnóstwo „lifehacków” pokazujących jak wyczyścić lampy przy pomocy pasty do zębów albo innych, domowych specyfików. Dlaczego z tego nie skorzystać?

Ze względu na skuteczność i możliwość trwałego uszkodzenia lamp. Polerowanie lamp to nie jest droga usługa. Natomiast zlecając ją profesjonalistom, masz pewność, że zostanie wykonana poprawnie.

Natomiast jeżeli nie masz odpowiedniego doświadczenia, odpowiednich kosmetyków to wtedy możesz np. zarysować lampy. Wiele osób natomiast po prostu straci czas (i pieniądze na kosmetyki) a polerowanie lamp i tak nie przyniesie oczekiwanego rezultatu.

Dlatego, jeżeli zależy ci na tym, żeby uzyskany efekt był jak najlepszy, to skorzystaj z usług naszej firmy i zleć polerowanie aut profesjonalistom.

Polerowanie lamp

Cena:

Zadzwoń i omów szczegóły
576 154 158

Ostatnie realizacje